Ubytování v kempu -REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Informace k rezervaci a platbě (2019):


1/ Jak je uvedeno v našem ceníku, cenově zvýhodněné ubytování lze rezervovat pouze do 31. 3. 2019 za předpokladu, že je po potvrzení ubytování uhrazena bankovním převodem nevratná záloha ve výši 50% z celkové ceny pobytu. V případě zrušení pobytu z Vaší strany je tato záloha nevratná.
2/ V případě, že je ubytování rezervováno po 31.3, nebo je rezervováno před tímto datem, ale vyberete si možnost platby vratné 50% zálohy z celkové ceny pobytu, platí nezlevněné ceny uvedené v ceníku a jsou stornopodmínky následující:
a/ Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu do 30. 4. 2019, bude Vám záloha vrácena v plné výši
b/ Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu mezi 30. 4. 2019 a 21 dny před prvním dnem pobytu, vraceli bychom Vám polovinu Vámi zaplacené zálohy (tj. stornopoplatek činí 25% z celkové ceny Vašeho pobytu).
c/ Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu méně než 21 dnů před prvním dnem pobytu je záloha již nevratná (tj. stornopoplatek činí 50% z celkové ceny Vašeho pobytu).
3/ V případě, že jste nuceni zrušit Váš pobyt ze závažných důvodů, neváhejte nás prosím kontaktovat! V případě, že ještě bude volná ubytovací kapacita v dané sezóně, vynasnažíme se Vám poskytnout náhradní termín tak, aby Vaše záloha nepropadla. Tato možnost je však závislá na volné kapacitě a nemůžeme ji zaručit. Je tudíž nevymáhatelná a záleží na možnostech oboustranné domluvy.
4/ Doplatek za pobyt uhradíte v hotovosti při příjezdu.
5/ Při příjezdu bude k ceně za pobyt připočten rekreační poplatek obce Skryje, který v současnosti činí 10 Kč za osobu 18 – 70 let a noc. Pokud by se jeho výše měnila, budeme Vás neprodleně informovat na našich webových stránkách.
6/ Poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt nepodléhají
a/ osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci,
b/ osoby mladší 18 let a starší 70 let
7/ Platbu prosím proveďte po potvrzení Vašeho pobytu námi na č. ú.: 2501374122/2010, vedeném u Fio Banka a.s., pod variabilním symbolem, který Vám sdělíme.
8/ Závěrečný úklid chaty (zametené a vytřené podlahy, stažené lůžkoviny a umyté nádobí /kde je součástí chaty/ a lednička) provádí každý host sám – úklidové prostředky jsou k dispozici. Pokud se Vám na Závěr Vaší dovolené nechce uklízet, rádi za Vás chatu za poplatek 300,-Kč uklidíme. Prosíme, informujte nás o tomto při příjezdu.
9/ V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 21:30. V poslední den pobytu je nutné se z ubytování odhlásit a předat chatu uklizenou nejpozději do 11:00. Vzhledem k tomu, že hostinec otevírá až v 11:30, domluvte si prosím čas předání den předem. Recepce Kempu se nachází na baru v hostinci Na Slapnici.
10/ Ve vedlejší sezóně je možné se ubytovat po vzájemné dohodě.
 

Informace k pobytu:


1/ Prostěradlo na stávající lůžka v chatě je vždy zahrnuto v ceně pobytu.
2/ V chatách jsou k dispozici péřové či prošívané deky a polštáře. Pokud potřebujete antialergické lůžkoviny, prosím sdělte nám to již při rezervaci, budeme se snažit Vám vyhovět.
3/ Chaty rodinného typu (1palanda a dvoulůžko) jsou standardně vybaveny přistýlkou.
4/ Dětská postýlka je k zapůjčení zdarma, oproti vratné záloze 200,-Kč. O její zapůjčení prosíme, žádejte již při rezervaci pobytu.
5/ Ceny jsou uvedeny za pronájem celé chaty na noc při uvedení maximálního počtu dospělých osob (dle počtu lůžek). Při využití stávajících postelí a přistýlky (popřípadě dětské postýlky pro nejmenší) je ubytování jakéhokoliv počtu dětí do 9 let ZDARMA.
6/ Při pobytu na 1-2 noci poskytujeme ložní prádlo za poplatek 50,-Kč /osoba.
7/ Při pobytu na 3 a více nocí poskytujeme ložní prádlo zdarma.
8/ Lůžkoviny si hosté povlékají a sundávají sami. Pouze, pokud je uhrazen závěrečný úklid, povlečení po Vás uklidíme.
9/ Při pobytu na 3 a více nocí Vám věnujeme jako poděkování do každé chaty uvítací balíček toaletních potřeb a poukázku na vyzvednutí 0,5kg medu od místního včelaře (mlýn Slapnice).
10/ Chaty jsou NEKUŘÁCKÉ.
11/ Umývárky a wc jsou zcela nově vybaveny, žeton do automatu na cca 3 min stojí 10,- Kč. pro chaty, které mají vlastní koupelnu a WC v "umývárkách", znamená, že mají vlastní místnost s vybavením (sprcha, umyvadlo, wc), kam má na klíč a přístup jen obyvatel dané chaty, každá chata má svou vlastní místnost. „Společné umývárky“ – jsou sprchy a záchody řešené zvlášť pro muže a ženy se vstupem na klíč, určené pouze pro obyvatele stanů, karavanů a chaty ev.č. 104 (č.8).
12/ Parkování je umožněno na vyhrazeném parkovišti na okraji kempu zdarma. Z důvodu bezpečnosti není možné automobily vjíždět přes trávník až k chatám.
13/ Součástí kempu je zcela zrenovovaný a nově vybavený Hostinec Na Slapnici, který v hlavní sezóně (červenec a srpen) otvírá každý den v 12:00 a zavírací dobu má stanovenou na 22:00. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kde je zavřeno. Ve vedlejší zóně v roce 2019 v září a dále podle počasí a objednaných akcí je otevřeno pá od 17:00, so od 12:00 do 22:00, ne od 12:00 do 16:00. Uvnitř hostince je cca 32 a na kryté terase dalších cca 50 míst. V hostinci i v recepci kempu je možné platit pouze v hotovosti – na místě je velice špatný telefonní signál.
14/ Po domluvě je možné si objednat snídaně dle aktuální nabídky, cena dle domluveného obsahu od cca 50,- Kč
15/ Základní hygienické potřeby bude možné zakoupit na recepci (na baru . ).

Domácí mazlíčci
Ubytování domácích mazlíčků je zdarma, podléhá však vždy našemu odsouhlasení. Prosíme, tuto možnost nám sdělte již při rezervaci pobytu. Ať již s sebou po dohodě přivezete jakéhokoli domácího mazlíčka, upozorňujeme, že není možné jej nechat volně pobíhat, létat či jinak se pohybovat po areálu kempu (ať již to je pes, kočka či jiný Vám milý organizmus). Obecně lze v kempu s sebou mít psy či kočky, s výjimkou bojových plemen a psů či koček nevychovaných. Bojová plemena jakéhokoli živočišného druhu (včetně kohoutů) jsou zakázána bez výhrad. Pes či kočka musí mít platné očkování. S sebou je nutné mít očkovací průkaz a vodítko, pro psa též náhubek. Pelíšek a misku Vám rádi zdarma zapůjčíme, oproti vratné záloze 200,-Kč.
Pokud se stane, že pes či jiný živočich prostory kempu znečistí, je jeho páníček povinen vše uklidit a uvést do původního stavu.
Veškeré výše uvedené informace platí přiměřeně i pro jiné doma chované živočišné druhy (včetně koní) a vhodnost jejich pobytu v našem kempu s námi prosím vždy konzultujte před rezervací Vašeho pobytu.