Ubytování v kempu -REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

OBSAH:

 

Informace k rezervaci, platbě a stornování

Informace k pobytu

Pravidla pro domácí mazlíčky

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Informace k rezervaci, platbě a stornování:

 

 1. Pokud je uvedene ve speciální nabídce (na těchto stránkách) cenově zvýhodněné ubytování, lze jej rezervovat pouze do 30. 3. daného roku za předpokladu, že je po potvrzení ubytování uhrazena bankovním převodem nevratná záloha ve výši 50% z celkové ceny pobytu, plus 200,- Kč za úklid v případě ubytování do 3 nocí. V případě zrušení pobytu z Vaší strany je tato záloha nevratná.
 2. V případě, že je ubytování rezervováno po 30.3, nebo je rezervováno před tímto datem, ale vyberete si možnost platby vratné 50% zálohy z celkové ceny pobytu, platí nezlevněné ceny uvedené v ceníku a jsou stornopodmínky následující:
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu do 30. 4., bude Vám záloha vrácena v plné výši
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu mezi 30. 4. a 21 dny před prvním dnem pobytu, vraceli bychom Vám polovinu Vámi zaplacené zálohy (tj. stornopoplatek činí 25% z celkové ceny zálohy).
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu méně než 21 dnů před prvním dnem pobytu je záloha již nevratná.
 3. V případě, že jste nuceni zrušit Váš pobyt ze závažných důvodů, neváhejte nás prosím kontaktovat! V případě, že ještě bude volná ubytovací kapacita v dané sezóně, vynasnažíme se Vám poskytnout náhradní termín tak, aby Vaše záloha nepropadla. Tato možnost je však závislá na volné kapacitě a nemůžeme ji zaručit. Je tudíž nevymáhatelná a záleží na možnostech oboustranné domluvy.
 4. Doplatek za pobyt uhradíte v hotovosti při příjezdu.
 5. Při příjezdu bude k ceně za pobyt připočten rekreační poplatek obce Skryje, který v současnosti činí 10 Kč za osobu 18 – 70 let a noc. Pokud by se jeho výše měnila, budeme Vás neprodleně informovat na našich webových stránkách.
 6. Poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt nepodléhají a) osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci, b) osoby mladší 18 let a starší 70 let
 7. Platbu prosím proveďte po potvrzení Vašeho pobytu námi na č. ú.: 2501374122/2010, vedeném u Fio Banka a.s., pod variabilním symbolem, který Vám sdělíme.
 8. Za závěrečný úklid chaty a sociálky jer účtován poplatek 200,-Kč, tento poplatek se připočítává k záloze potřebné pro rezervaci. Při pobytu na 4 a více nocí je úklid chaty zdarma. Závěrečný úklid chaty a sociálek nikdy NEPROVÁDÍ hosté, ale zaměstnanci kempu.
 9. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 21:30. V poslední den pobytu je nutné se z ubytování odhlásit a předat chatu uklizenou nejpozději do 11:00. Vzhledemk tomu, že hostinec otevírá až v 12:00, domluvte si prosím čas předání den předem. Recepce Kempu se nachází na baru v hostinci Na Slapnici.
 10. Ve vedlejší sezóně je možné se ubytovat po vzájemné dohodě.
 11. Kemp a hostinec je vybaven především pro rodiny s dětmi, sportovce a milovníky přírody. (Bujaré oslavy, jako např. svatby a narozeniny, třídní a jiné srazy, "mazavky, tlumivky a kalby" apod., jsou možné pouze při pronájmu celého kempu.                                                                                                     

 

Informace k pobytu:

 1. Prostěradlo na stávající lůžka v chatě je vždy zahrnuto v ceně pobytu.
 2. V každé chatě je lednička, pro stanaře je lednička ve společné kuchyňce.
 3. V chatách jsou k dispozici péřové či prošívané deky a polštáře. Pokud potřebujete antialergické lůžkoviny, prosím sdělte nám to již při rezervaci, budeme se snažit Vám vyhovět. (Peřiny, deky a polštáře jsou nově zakoupené v roce 2019/20 a jsou pravidelně čištěny.)
 4. Chaty rodinného typu (1palanda a dvoulůžko) jsou standardně vybaveny přistýlkou.
 5. Dětská postýlka je k zapůjčení zdarma, oproti vratné záloze 200,-Kč. O její zapůjčení prosíme, žádejte již při rezervaci pobytu.
 6. V hostinci i v recepci kempu je možné platit pouze v hotovosti – na místě je velice špatný telefonní signál.
 7. Ceny jsou uvedeny za pronájem celé chaty na noc při uvedení maximálního počtu dospělých osob (dle počtu lůžek). Při využití stávajících postelí a přistýlky (popřípadě ještě dětské postýlky pro nejmenší) je ubytování jakéhokoliv počtu dětí do 9 let tolerováno.
 8. Při pobytu na 1-3 noci poskytujeme ložní prádlo za poplatek 50,-Kč /osoba. Při pobytu na 4 a více nocí poskytujeme ložní prádlo zdarma. (Lůžkoviny pere Královská prádelna – Králův Dvůr)
 9. Lůžkoviny si hosté povlékají a sundávají vždy sami.
 10. Při pobytu na 4 a více nocí Vám věnujeme jako poděkování do každé chaty uvítací balíček toaletních potřeb a poukázku na vyzvednutí 0,5kg medu od místního včelaře (mlýn Slapnice či na baru v našem hostinci).
 11. Chaty jsou NEKUŘÁCKÉ.
 12. Umývárky a wc jsou zcela nově vybaveny, žeton do automatu na cca 3-4 min stojí 20,- Kč. Pro chaty, které mají vlastní koupelnu a WC v "umývárkách", znamená, že mají vlastní místnost s vybavením (sprcha, umyvadlo, wc), kam má na klíč a přístup jen obyvatel dané chaty, tj. každá chata má svou vlastní místnost. „Společné umývárky“ – jsou sprchy a záchody řešené zvlášť pro muže a ženy se vstupem na klíč, určené pouze pro obyvatele stanů, karavanů a chaty ev.č.104 (č.8).
 13. Parkování je umožněno na vyhrazeném parkovišti na okraji kempu zdarma. Z důvodu bezpečnosti není možné vždy s automobily vjíždět přes trávník až k chatám.
 14. Součástí kempu je zcela zrenovovaný a nově vybavený Hostinec Na Slapnici, který v hlavní sezóně (červenec a srpen) otvírá každý den v 12:00 a zavírací dobu má stanovenou na 22:00. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Ve vedlejší zóně v dubnu až červnu a září až říjnu podle počasí a objednaných akcí je otevřeno pá od 17:00, so od 12:00 do 22:00, ne od 12:00 do 15:00. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst.
 15. Snídaně organizujeme po vzájemné dohodě. Při počtu 8 a více lidí je možné si objednat v hostinci snídani formou rautu (přibližná cena 130,- až 150,- kč/dospělá osoba). Snídaně jsou možné pouze v čase od 6:30 do 9:00. Pokud máte zájem o snídaně, informujte nás už při objednávání pobytu.
 16. V kempu je všem návštěvníkům k dispozici (od 8:00 do 20:00) plně vybavená společná kuchyňka za jednorázový poplatek 50,- Kč na celý pobyt na chatu/stan/karavan. Je možné se domluvit a na pondělek a úterek si nechat v hostinci hluboce zmrazit jídlo a v době, kdy je hostinec zavřený, si ho připravit ve společné kuchyňce.
 17. V chatách je z požárních důvodů zakázáno používat otevřený oheň, jakýkoliv vařič a elektrickou konvici (s výjimkou vařiče chaty 112/1).
 18. V hostinci jsou krbová kamna, která fungují i v letních měsících v případě potřeby.
 19. Základní hygienické potřeby je možné zakoupit na recepci (na baru).

 

 

 

 

 

Pravidla pro domácí mazlíčky

Ubytování domácích mazlíčků je zdarma, podléhá však vždy našemu odsouhlasení.

Prosíme, tuto možnost nám sdělte již při rezervaci pobytu.

Ať již s sebou po dohodě přivezete jakéhokoli domácího mazlíčka, upozorňujeme, že není možné jej nechat volně pobíhat, létat či jinak se pohybovat po areálu kempu (ať již to je pes, kočka či jiný Vám milý organizmus). Obecně lze v kempu s sebou mít psy či kočky, s výjimkou bojových plemen a psů či koček nevychovaných.

Bojová plemena jakéhokoli živočišného druhu (včetně kohoutů) jsou zakázána bez výhrad.

Pes, kočka či jiné vaše zvíře musí mít platné očkování. S sebou je nutné mít očkovací průkaz a vodítko, pro psa též náhubek. Pelíšek a misku Vám rádi zdarma zapůjčíme, oproti vratné záloze 200,-Kč.

Pes musí být v kempu vždy na vodítku či ve vaší ruce/boxu/kleci.

Pokud se stane, že pes či jiný živočich prostory kempu/hostince znečistí či poškodí, je jeho majitel povinen vše uklidit a uvést do původního stavu.

Veškeré výše uvedené informace platí přiměřeně i pro jiné doma chované živočišné druhy (včetně koní) a vhodnost jejich pobytu v našem kempu s námi prosím vždy konzultujte před rezervací Vašeho pobytu.

 

 

 

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu:

(Dětské oddíly, tábory, školy v přírodě, svatby, oslavy narozenin, velké rodinné skupiny, setkání kamarádů, sportovní soustředění, klubové akce, firemní akce, třídní a jiné srazy, apod.)

Soukromé akce, kdy uzavřeme kemp i hostinec pro veřejnost, jsou možné za následujících podmínek:

1/ Hostů je alespoň 25 a pronajmou si nejméně 5 chat v ceně za ubytování nejméně 5 tisíc Kč/noc v kempu

2/ Hosté se stravují a občerstvují v hostinci, je domluveno jídlo i druh pití, počet porcí i cena a provedení (oheň, gril, kuchyně; raut aj.)

3/ záloha 50% se platí za ubytování i za jídlo

4/ Hosté informují plně správce kempu o svém programu (oheň, živá hudba, hromadné sportovní akce aj.) a organizují je dle instrukcí správce kempu

6/ V případě dětských oddílů, škol v přírodě s dětmi do 15 let poskytujeme slevu na ubytování 15% a cena i velikost porcí stravy může být věcí jednání, zejména pokud bude jeden druh jídla apod.

7/ Využívání prostor hostince restaurace a terasy (např. pro výuku, školení či promítání, tanec, koncert apod..) většími skupinami řešíme vždy vzájemnou dohodou s ohledem na program hostů.

V jiných případech je možné si pronajmout ubytování, ale hostinec bude otevřen i pro veřejnost.