Hostinec a ubytování Na Slapnici

HOSTINEC A KEMP NA SLAPNICI - 2021


Milí hosté,

Sezóna je zahájena!

Aktuální menu naleznete na našem facebooku:

https://www.facebook.com/na.slapnici

 
Z technických důvodů je hostinec i recepce kempu od 2.8 do večeře 6.8. uzavřena, pobyt v kempu je však možný na základě osobní/e-mailové domluvy

 


Program a speciální nabídka viz instagram instagram @na.slapnici

 

Uvítáme Vaše objednávky termínů na sezónu 2021

Hostinec a kemp otevřeme  od 28. května 2021

Poskytovat ubytovací služby bude od 28.5. možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.

Do 30. června budeme ubytovávat v kempu jen o víkendech, ale lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

Od 30. června do 29. srpna je celotýdenní provoz kempu, s tím, že:

- hostinec a repce je v po a út uzavřena (sanitární a nákupní dny)

 

Sledujte náš fb či instagram!

Pro rezervace a případné dotazy pište na:
na.slapnici@gmail.com
nebo SMS na Stanislava Kužela 602 515 761

Vítáme Vás na domovských stránkách hostince a ubytování v kempu „Na Slapnici".

Kemp "Na Slapnici" se nachází v malebné krajině křivoklátských lesů na břehu Zbirožského potoka nedaleko od pravého břehu řeky Berounky.

Tato oblast je vyhlášená svými vynikajícími příležitostmi k houbaření, rybolovu, cykloturistice, koupání, procházkám přírodou, ale i k poznávacím výletům do blízkého okolí za historickými památkami z naší slavné minulosti. Ve skryjských lokalitách se nachází bohatá naleziště zkamenělin, které objevil francouzský inženýr Joachim Barrande v polovině 19.století. Část objevů z těchto lokalit je dnes umístěna v nedalekém skryjském geologickém muzeu. Dalším pozoruhodným místem v blízkosti kempu jsou Skryjská jezírka na Zbirožském potoce, tato lokalita dodává osobité kouzlo celé oblasti, takže ji můžeme považovat za jedno z nejkrásnějších míst Rakovnicka.

Všechny tyto krásy se nacházejí v blízkém okolí našeho kempu, kde se na Vás těší náš personál, který se vynasnaží Vám zpříjemnit Vaši letní dovolenou.