Ubytování v kempu -REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Ubytování v kempu

Poskytovat ubytovací služby bude od 28.5. možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

 • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
 • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
 • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.

Od 29.8. budeme ubytovávat v kempu jen o vybraných víkendech (přehled zde), ale lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

 

 

 

Sledujte náš fb či instagram!

 

 

 

OBSAH:

 

Informace k rezervaci, platbě a stornování

Informace k pobytu

Pravidla pro domácí mazlíčky

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace k rezervaci, platbě a stornování:

 1. Pro rezervaci ubytování v chatách požadujeme 50% zálohu z celkové ceny pobytu (a v případě ubytování jen na 3 noci plus 200,- Kč za konečný úklid) zaslanou na náš účet.
 2. Platbu 50% zálohy prosím proveďte po potvrzení Vašeho pobytu námi na č. ú.: 2501374122/2010, vedeném u Fio Banka a.s., pod variabilním symbolem, který Vám sdělíme e- mailem.
 3. Stornopodmínky jsou následující:
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu nejméně 20 dnů před prvním dnem pobytu, bude Vám záloha vrácena v plné výši.
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu méně než 20 dnů před prvním dnem pobytu je záloha již nevratná.
  • V případě, že dojde k zrušení vašeho pobytu z důvodu nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR (epidemie, povodně aj.), nebo po doložení  vážných zdravotních důvodů je záloha vždy vratná.
 4. V případě, že jste nuceni zrušit Váš pobyt, neváhejte nás prosím kontaktovat! V případě, že ještě bude volná ubytovací kapacita v dané sezóně, vynasnažíme se Vám poskytnout náhradní termín tak, aby Vaše záloha nepropadla. Tato možnost je však závislá na volné kapacitě a nemůžeme ji zaručit. Je tudíž nevymáhatelná a záleží na možnostech oboustranné domluvy.
 5. Doplatek za pobyt uhradíte v hotovosti při příjezdu.
 6. Při příjezdu bude k ceně za pobyt připočten rekreační poplatek obce Skryje, který v současnosti činí 10 Kč za osobu 18 – 70 let a noc. Pokud by se jeho výše měnila, budeme Vás neprodleně informovat na našich webových stránkách.
 7. Poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt nepodléhají: (I) osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci, (II) osoby mladší 18 let a starší 70 let
 8. Za závěrečný úklid chaty a sociálky jer účtován poplatek 200,-Kč, tento poplatek se připočítává k záloze potřebné pro rezervaci. Při pobytu na 4 a více nocí je úklid chaty zdarma. Závěrečný úklid chaty a sociálek nikdy NEPROVÁDÍ hosté, ale zaměstnanci kempu.
 9. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 22:00 s výjimkou pondělí, v úterý pouze po e-mailové či telefonické dohodě. V případě velkých skupin (min. 4 chaty) je možné se v předstihu 14 dní domluvit i na pondělním ubytování.
 10. V poslední den pobytu je nutné se z ubytování odhlásit a předat chatu uklizenou nejpozději do 10:00. Recepce Kempu se nachází na baru v hostinci Na Slapnici.
 11. Ve vedlejší sezóně je možné se ubytovat po vzájemné dohodě.

Kemp a hostinec je vybaven především pro rodiny s dětmi, sportovce a milovníky přírody. Bujaré oslavy, jako např. svatby a narozeniny, třídní a jiné srazy, "mazavky, tlumivky a kalby" apod., jsou možné pouze při pronájmu celého kempu. Vizte dále v textu..

                                                                                                     

Informace k pobytu:

 1. Pro hosty v  chatách jsou k dispozici péřové či prošívané deky a polštáře a povlečení. Pokud potřebujete antialergické lůžkoviny, prosím sdělte nám to již při rezervaci, budeme se snažit Vám vyhovět. (Peřiny, deky a polštáře jsou nově zakoupené v roce 2019/20 a jsou pravidelně čištěny.)
 2. Prostěradlo na stávající lůžka v chatě je vždy zahrnuto v ceně pobytu.
 3. V každé chatě je lednička, pro stanaře je lednička ve společné kuchyňce.
 4. Chaty rodinného typu (1palanda a dvoulůžko) jsou standardně vybaveny přistýlkou.
 5. Dětská postýlka je k zapůjčení zdarma, oproti vratné záloze 200,-Kč. O její zapůjčení prosíme, žádejte již při rezervaci pobytu.
 6. V hostinci i v recepci kempu je možné platit pouze v hotovosti – na místě je velice špatný telefonní signál.
 7. Ceny jsou uvedeny za pronájem celé chaty na noc při uvedení maximálního počtu dospělých osob (dle počtu lůžek). Při využití stávajících postelí a přistýlky (popřípadě ještě dětské postýlky pro nejmenší) je ubytování jakéhokoliv počtu dětí do 9 let tolerováno.
 8. Při pobytu na 1-3 noci poskytujeme lůžkoviny za poplatek 50,-Kč /osoba. Při pobytu na 4 a více nocí poskytujeme lůžkoviny zdarma. (Lůžkoviny pere Královská prádelna – Králův Dvůr)
 9. Lůžkoviny si hosté povlékají a sundávají vždy sami.
 10. Chaty jsou NEKUŘÁCKÉ.
 11. Umývárky a wc jsou zcela nově vybaveny, žeton do automatu na cca 3-4 min stojí 30,- Kč. Pro chaty, které mají vlastní koupelnu a WC v "umývárkách", znamená, že mají vlastní místnost s vybavením (sprcha, umyvadlo, wc), kam má na klíč a přístup jen obyvatel dané chaty, tj. každá chata má svou vlastní místnost. „Společné umývárky“ – jsou sprchy a záchody řešené zvlášť pro muže a ženy se vstupem na klíč, určené pouze pro obyvatele stanů, karavanů a chaty ev.č.104 (č.8).
 12. Parkování je umožněno na vyhrazeném parkovišti na okraji kempu zdarma. Z důvodu bezpečnosti není možné vždy s automobily vjíždět přes trávník až k chatám.
 13. Součástí kempu je zcela zrenovovaný a nově vybavený Hostinec Na Slapnici, který v hlavní sezóně (červenec a srpen) otvírá každý den v 12:00 a zavírací dobu má stanovenou na 22:00. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Ve vedlejší sezóně v dubnu až červnu a září až říjnu, podle počasí a objednaných akcí, je otevřeno pá od 17:00, so od 12:00 do 22:00, ne od 12:00 do 15:00. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst.
 14. Snídaně organizujeme po vzájemné dohodě. Při počtu 8 a více lidí je možné si objednat v hostinci snídani formou rautu (přibližná cena 130,- až 150,- kč/dospělá osoba). Snídaně jsou možné pouze v čase od 6:30 do 9:00. Pokud máte zájem o snídaně, informujte nás už při objednávání pobytu.
 15. V kempu je všem návštěvníkům k dispozici (od 8:00 do 20:00) plně vybavená společná kuchyňka za jednorázový poplatek 50,- Kč na celý pobyt na chatu/stan/karavan. Je možné se domluvit a na pondělek a úterek si nechat v hostinci hluboce zmrazit jídlo a v době, kdy je hostinec zavřený, si ho připravit ve společné kuchyňce.
 16. V chatách je z požárních důvodů zakázáno používat otevřený oheň, jakýkoliv vařič a elektrickou konvici (s výjimkou vařiče chaty 112/1).
 17. V hostinci jsou krbová kamna, která fungují i v letních měsících v případě potřeby.
 18. Základní hygienické potřeby je možné zakoupit na recepci (na baru J ).
 19. Od 22:00 do 7:00 je v kempu noční klid.

 

Pravidla pro domácí mazlíčky

Ubytování domácích mazlíčků podléhá vždy našemu odsouhlasení.  

Prosíme, tuto možnost nám sdělte již při rezervaci pobytu.

Za zvíře, či více zvířat v chatě, účtujeme 100,- Kč na chatu za pobyt.

Ať již s sebou po dohodě přivezete jakéhokoli domácího mazlíčka, upozorňujeme, že není možné jej nechat volně pobíhat, létat či jinak se pohybovat po areálu kempu (ať již to je pes, kočka či jiný Vám milý organizmus). Obecně lze v kempu s sebou mít psy či kočky, s výjimkou bojových plemen a psů či koček nevychovaných či neočkovaných.

Bojová plemena jakéhokoli živočišného druhu (včetně kohoutů) jsou zakázána bez výhrad.

Pes, kočka či jiné vaše zvíře musí mít platné očkování. S sebou je nutné mít očkovací průkaz a vodítko, pro psa též náhubek. Misku Vám rádi zdarma zapůjčíme.

Pes musí být v kempu vždy na vodítku či ve vaší ruce/boxu/kleci.

Pokud se stane, že pes či jiný živočich prostory kempu/hostince znečistí či poškodí, je jeho majitel povinen vše uklidit a uvést do původního stavu.

Veškeré výše uvedené informace platí přiměřeně i pro jiné doma chované živočišné druhy (včetně koní) a vhodnost jejich pobytu v našem kempu s námi prosím vždy konzultujte před rezervací Vašeho pobytu.

 

 

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu:

 

I.

Dětské oddíly a školy

1/ Snažíme se vycházet školám a oddílům co nejvíce vstříc a poskytujeme jim po dohodě servis i v pondělí a úterý. Při vícedenních pobytech nabízíme cenově přiměřenou nabídku. Proto vždy podmínky a cenu dohadujeme individuálně přiměřeně počtu, věku a zaměření dětí. (Neváhejte nás pro nabídku kontaktovat!)

2/ Záloha 50% se platí za ubytování i za jídlo

6/ V případě dětských oddílů, škol v přírodě s dětmi do 15 let poskytujeme při vícedenních pobytech slevu na ubytování 10% a cena i velikost porcí stravy může být věcí jednání, zejména pokud bude jeden druh jídla apod. Jsme schopni upravit jídelníček pro alergiky apod.

3/ Pokud je pobyt oddílu či třídy nad 20 dětí organizován během pracovních dní školního roku, vždy bude kemp a hostinec uzavřen pro veřejnost a hostinec uvnitř či na terase může být využíván jako učebna či společenská místnost.

 

II.

Skupinové akce dospělých hostů (Bujaré srazy a oslavy, jako např. svatby/narozeniny, "teambuilding" apod.), kdy uzavřeme kemp i hostinec pro veřejnost, jsou možné za následujících podmínek:

1/ Požadujete-li kemp a hostinec "jen pro svou skupinu"- tj. uzavřeno pro veřejnost, je to možné v případě úhrady ubytování v ceně 7 400,- Kč/noc (plus další v ceníku uvedené poplatky, zejména platba za úklid a vzdušné) a jídlo+pití v min. výši 15 000,- Kč za den.

2/ Hosté se stravují a občerstvují v hostinci, je domluveno jídlo i druh pití, počet porcí i cena a provedení (oheň, gril, kuchyně; raut aj.)

3/ Záloha 50% se platí za ubytování i za objednané jídlo.

4/ Vyhrazujeme si právo požádat hosty o vratnou kauci ve výši 2000,- kč/chata v hotovosti po příjezdu.

5/ Hosté informují plně správce kempu o svém programu (oheň, živá hudba, hromadné sportovní akce aj.) a organizují je dle instrukcí správce kempu

6/ Využívání prostor hostince - restaurace a terasy (např. pro výuku, školení či promítání, tanec, koncert apod..) většími skupinami řešíme vždy vzájemnou dohodou s ohledem na program hostů.

V jiných případech je možné si pronajmout ubytování, ale hostinec bude otevřen i pro veřejnost.