Ubytování v kempu -REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Ubytování v kempu a provoz hostince

 

Kemp pro sezónu 2023 je otevřen od 30.6.

Od 9. září do 24.9. 2023 bude otevřeno v pátek (19 až 21), sobotu (12 až 21) a neděli (12 až 15)  v těchto dnech:

8. až 10.9

15. až 17.9

22. až 24.9. (V sobotu 23.9. je hostinec otevřen pouze do 14 hod z důvodu následné soukromé oslavy)

V ostatních termínech je v hostinci zavřeno.

Pokud se chcete ubytovat mimo víkendy, je to možné po osobní dohodě.

Rezervace ale příjímáme průběžně na e-mail na.slapnici@gmail.com

-------------------------------------------

Od června 2023 nabízíme pro ubytování:

3 bungalovy (chaty s kuchyňkou, sprchou a wc)

2 nadstandardní chaty (se sprchou a wc)

4 standardní chaty s vlastní místností v budově sociálek

10 míst pro stany

2 místa pro karavany i s připojením voda/elektřina

V chatách v kempu je celkem 34 lůžek+5 přistýlek.

K dispozici je společná kuchyňka, ohniště, grily, kolárna a hřiště (volejbal/nohejbal/tenis)

Podrobný popis, fotografie, obsazenost či volná místa v chatách najdete na https://www.megaubytko.cz/kemp-na-slapnici#calendar

 

Hlavní sezóna:

Od 30.6. do 27.8. 2023 začína celotýdenní provoz ubytovávání kempu. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 22:00 s výjimkou pondělí, v úterý pouze po e-mailové či telefonické dohodě. V případě velkých skupin (min. 4 chaty) je možné se v předstihu 14 dní domluvit i na pondělním ubytování.

Týdenní provoz hostince (otevřeno středa až neděle) začne 30.6. a bude ukončen 27.8.2023. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst.

První týden prázdnin (1. až 7. 7.) je hostinec i recepce kempu vyjímečně otevřena celý týden.

 

Vedlejší sezóna:

Na jaře 2023, z důvodu rekonstrukce, bude hostinec a kemp uzavřen..

V podzimní sezóně 2023 (od 8.9. do 24.9. ) je možné se ubytovat po vzájemné dohodě. Lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

Ve vedlejší sezóně v září až říjnu, podle počasí a objednaných akcí, je v hostinci otevřeno pá od 19:00 do 21:00, sobota od 12:00 do 21:00 na podzim, neděle od 12:00 do 15:00.

 

Pro rezervace a případné dotazy pište na:
na.slapnici@gmail.com
nebo SMS na Stanislava Kužela 602 515 761
 
Sledujte náš fb či instagram!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

OBSAH ŘÁDU KEMPU NA SLAPNICI

Informace k rezervaci, platbě a stornování

Informace k pobytu

Kemp a hostinec Na Slapnici si zakládá na klidné atmosféře a čistotě. Jsme kemp určený pro rodiny s dětmi. Ctíme pravidla.

Pravidla pro domácí mazlíčky

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŘÁD KEMPU NA SLAPNICI

Platný od 1.1.2023

Informace k rezervaci, platbě a stornování:

 1. Pro rezervaci ubytování v chatách požadujeme 50% zálohu z celkové ceny pobytu (a v případě ubytování jen na 3 noci plus 200,- Kč za konečný úklid) zaslanou na náš účet.
 2. Platbu 50% zálohy prosím proveďte po potvrzení Vašeho pobytu námi na č. ú.: 2501374122/2010, vedeném u Fio Banka a.s., pod variabilním symbolem, který Vám sdělíme e- mailem.
 3. Stornopodmínky jsou následující:
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu nejméně 30 dnů před prvním dnem pobytu, bude Vám záloha vrácena v plné výši
  • Pokud by z Vaší strany došlo ke zrušení pobytu méně než 30 dnů před prvním dnem pobytu je záloha již nevratná. Již zaplacenou zálohu však můžete použít pro úhradu pobytu v našem kempu v jiném období.
  • V případě, že dojde k zrušení vašeho pobytu z důvodu nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR (epidemie, povodně aj.), nebo po doložení  vážných zdravotních důvodů je záloha vždy vratná.
 4. V případě, že jste nuceni zrušit Váš pobyt, neváhejte nás prosím ihned kontaktovat! V případě, že ještě bude volná ubytovací kapacita v dané sezóně, vynasnažíme se Vám poskytnout náhradní termín tak, aby Vaše záloha nepropadla. Tato možnost je však závislá na volné kapacitě a nemůžeme ji zaručit. Je tudíž nevymáhatelná a záleží na možnostech oboustranné domluvy.
 5. Doplatek za pobyt uhradíte v hotovosti při příjezdu.
 6. Rekreační poplatek obce Skryje, který v současnosti činí 10 Kč za osobu 18 – 70 let a noc je již zahrnut v ceně za noc.
 7. Za závěrečný úklid chaty a sociálky je účtován poplatek 200,-Kč, tento poplatek se připočítává k záloze potřebné pro rezervaci. Při pobytu na 4 a více nocí je úklid chaty zdarma. Závěrečný úklid chaty a sociálek nikdy NEPROVÁDÍ hosté, ale zaměstnanci kempu. Hosté pouze svléknou povlečení a vynesou odpadky z chaty a vyprázdní lednici.
 8. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 22:00 s výjimkou pondělí, v úterý pouze po e-mailové či telefonické dohodě.

V případě velkých skupin (min. 4 chaty) je možné se v předstihu 14 dní domluvit i na pondělním ubytování.

V poslední den pobytu je nutné se z ubytování odhlásit a předat chatu vyklizenou nejpozději do 10:00. Recepce Kempu se nachází na baru v hostinci Na Slapnici.

 1. Ve vedlejší sezóně je možné se ubytovat po vzájemné dohodě.

10/  Kemp a hostinec je vybaven především pro rodiny s dětmi, sportovce a milovníky přírody. (Bujaré oslavy, jako např. svatby a narozeniny, třídní a jiné srazy, "mazavky, tlumivky a kalby" apod., jsou možné pouze při pronájmu celého kempu. Vizte dále v textu)

 

 

                                                                                                     

Informace k pobytu:

 1. Pro hosty v  chatách jsou k dispozici péřové či prošívané deky a polštáře a povlečení. Pokud potřebujete antialergické lůžkoviny, prosím sdělte nám to již při rezervaci, budeme se snažit Vám vyhovět. (Peřiny, deky a polštáře jsou nově zakoupené v roce 2019/20 a jsou pravidelně čištěny.)
 2. Prostěradlo na stávající lůžka v chatě je vždy zahrnuto v ceně pobytu.
 3. V každé chatě je lednička, pro stanaře je lednička ve společné kuchyňce.
 4. Chaty rodinného typu (1palanda a dvoulůžko) jsou standardně vybaveny přistýlkou.
 5. Dětská postýlka je k zapůjčení zdarma, oproti vratné záloze 200,-Kč. O její zapůjčení prosíme, žádejte již při rezervaci pobytu.
 6. V hostinci i v recepci kempu je možné platit pouze v hotovosti – na místě je velice špatný telefonní signál a proto nelze nabízet služby terminálu pro platební karty.
 7. Ceny jsou uvedeny za pronájem celé chaty na noc při uvedení maximálního počtu dospělých osob (dle počtu lůžek). Při využití stávajících postelí a přistýlky (popřípadě ještě dětské postýlky pro nejmenší) je ubytování jakéhokoliv počtu dětí do 10 let tolerováno.
 8. Při pobytu na 1-3 noci poskytujeme lůžkoviny za poplatek 50,-Kč /osoba. Při pobytu na 4 a více nocí poskytujeme lůžkoviny zdarma. (Lůžkoviny pere Královská prádelna – Králův Dvůr)
 9. Lůžkoviny si hosté povlékají na začátku pobytu a sundávají při ukončení pobytu vždy sami. Rovněž vždy uklízí své věci z lednice a vynáší své odpadky. Toalety a sprchy uklízí zaměstnanci kempu vždy při změně hostů, během svého pobytu si je uklízí hosté sami. Veškerý ostatní úklid provádí zaměstnanci kempu.
 10. Chaty jsou NEKUŘÁCKÉ.
 11. Umývárny a wc jsou zcela nově vybaveny, žeton do automatu na cca 3-4 min stojí 40,- Kč. Pro chaty, které mají vlastní koupelnu a WC v "umývárnách", znamená, že mají vlastní místnost s vybavením (sprcha, umyvadlo, wc), kam má na klíč a přístup jen obyvatel dané chaty, tj. každá chata má svou vlastní místnost. „Společné umývárny“ – jsou sprchy a záchody řešené zvlášť pro muže a ženy se vstupem na klíč, určené pouze pro obyvatele stanů či karavanů. Žádáme hosty, aby vždy zamykali své umývárny/wc – jen tak zabezpečíte jejich čistotu.
 12. Parkování je umožněno na vyhrazeném parkovišti na okraji kempu zdarma. Z důvodu bezpečnosti není možné vždy s automobily vjíždět přes trávník až k chatám.
 13. Součástí kempu je zcela zrenovovaný a nově vybavený Hostinec Na Slapnici, který v hlavní sezóně (červenec a srpen) otvírá každý den v 12:00 a zavírací dobu má stanovenou na 22:00. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Ve vedlejší sezóně v dubnu až červnu a září až říjnu, podle počasí a objednaných akcí, je otevřeno pá od 17:00, so od 12:00 do 22:00 (na jaře, do 21:00 na podzim), ne od 12:00 do 15:00. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst.
 14. Snídaně organizujeme po vzájemné dohodě. Při počtu 8 a více lidí je možné si objednat v hostinci snídani formou rautu (přibližná cena 190,- kč/dospělá osoba). Snídaně jsou možné pouze v čase od 7:30 do 9:00. Pokud máte zájem o snídaně, informujte nás už při objednávání pobytu.
 15. V kempu je všem návštěvníkům k dispozici (od 8:00 do 20:00) plně vybavená společná kuchyňka za jednorázový poplatek 100,- Kč za pobyt do jednoho týdne na chatu/stan/karavan. Hosté po sobě vždy umývají použité nádobí. Je možné se domluvit a na pondělek a úterek si nechat v hostinci hluboce zmrazit jídlo a v době, kdy je hostinec zavřený, si ho připravit ve společné kuchyňce.
 16. V chatách je z požárních důvodů zakázáno používat otevřený oheň, jakýkoliv vařič a elektrickou konvici (s výjimkou vařiče chaty 1, 8 a 9 který je součástí vybavení).
 17. V hostinci jsou krbová kamna, která fungují i v letních měsících v případě potřeby.
 18. Základní hygienické potřeby je možné zakoupit na recepci (na baru J ).
 19. Od 22:00 do 7:00 je v kempu noční klid.

 

20.

Kemp a hostinec Na Slapnici si zakládá na klidné atmosféře a čistotě. Jsme kemp určený pro rodiny s dětmi. Ctíme pravidla. Porušení následujících pravidel povede k vykázání ubytovaného z kempu bez nároku na vrácení uhrazeného ubytování.

 • Náš kemp je malý (9 chat a 8 stanů, 2 karavany) a je určený především pro rodiny s dětmi,
  • Dospělí plně zodpovídají za chování svých nezletilých dětí či dětí svěřených během pobytu v našem kempu a hostinci.
  • Hluk po 22 hodině a zejména po 24 hodině považujeme za zcela nepřípustný.
  • V kempu je zakázáno hlasité pouštění reprodukované hudby v kteroukoliv denní i noční dobu.
  • Bujaré oslavy, dlouhé hlasitější večírky, a podobné akce jsou možné jen za předpokladu, že si pronajmete celý kemp a za splnění podmínek, které jsou zmiňovány na konci tohoto řádu.
 • V našem kempu a v jeho okolí si hraje spousta dětí. Chceme, aby tu pro ně bylo čisto a bezpečno.
  • Každý ubytovaný používá k WC, pro malé děti určitě máte  vlastní nočník či plíny. Považujeme za absolutně nepřípustné využívat „jako WC“ jiných míst v kempu a v jeho okolí, včetně potoka, stromů, louky či lesa.
  • Chaty jsou vždy vybaveny bílými prostěradly, považujeme za nehygienické a nepřípustné, pokud je nepoužijete a budete spát rovnou na krytech matrací.
  • Vaši pejsci mají platný očkovací průkaz. Pejsky venčete vždy mimo kemp. Jejich exkrementy sbírejte a odnášejte do směsného odpadu. Vaši pejsci jsou buď na vodítku s maximální délkou 3m, v boxu a nebo mají košík. Bojová plemena nelze ubytovat v našem kempu.
 • Každý touží po chvílích u ohýnku či táborové kuchyni. Z požárních důvodů je:
  • možné rozdělávat oheň či grilovat pouze za výslovného souhlasu provozovatele a na vyhrazených místech (ohniště či místo určené správcem kempu), musí být vždy přítomna dospělá osoba, a oheň musí být vždy uhašen a zalit vodou před jeho opuštěním.
  • v chatách i stanech zakázáno: kouřit, používat otevřený oheň, a jakýkoliv jiný elektrický spotřebič než nabíječku mobilu/notebooku/fotoaparátu/baterky či fén. Zejména je zakázáno používat jakýkoliv vařič, elektrickou konvici či remosku (s výjimkou vařiče chat 1, 8 a 9, který je součástí vybavení). Máme tu plně vybavenou kuchyňku pro hosty, používejte ji.

 

 

 

Pravidla pro domácí mazlíčky

 

Ubytování domácích mazlíčků podléhá vždy našemu odsouhlasení.  

Prosíme, tuto možnost nám sdělte již při rezervaci pobytu.

Za zvíře, či více zvířat v chatě, účtujeme 100,- Kč na chatu za pobyt do jednoho týdne.

Ať již s sebou po dohodě přivezete jakéhokoli domácího mazlíčka, upozorňujeme, že není možné jej nechat volně pobíhat, létat či jinak se pohybovat po areálu kempu (ať již to je pes, kočka či jiný Vám milý organizmus). Obecně lze v kempu s sebou mít psy či kočky, s výjimkou bojových plemen a psů či koček nevychovaných či neočkovaných.

Bojová plemena jakéhokoli živočišného druhu (včetně kohoutů) jsou zakázána bez výhrad.

Pes, kočka či jiné vaše zvíře musí mít platné očkování. S sebou je nutné mít očkovací průkaz a vodítko, pro psa též náhubek a misku.

Zvíře musí být v kempu vždy na vodítku max. 3m či ve vaší ruce/boxu/kleci, nebo s košíkem.

Pokud se stane, že pes či jiný živočich prostory kempu/hostince znečistí či poškodí, je jeho majitel povinen vše uklidit a uvést do původního stavu na vlastní náklady.

Veškeré výše uvedené informace platí přiměřeně i pro jiné doma chované živočišné druhy (včetně koní) a vhodnost jejich pobytu v našem kempu s námi prosím vždy konzultujte před rezervací Vašeho pobytu.

 

 

Soukromé a skupinové akce - pronájmy celého kempu:

 1. Dětské oddíly a školy

1/ Snažíme se vycházet školám a oddílům co nejvíce vstříc a poskytujeme jim po dohodě servis i v pondělí a úterý. Při vícedenních pobytech nabízíme cenově přiměřenou nabídku. Proto vždy podmínky a cenu dohadujeme individuálně přiměřeně počtu, věku a zaměření dětí. (Neváhejte nás pro nabídku kontaktovat!)

2/ Záloha 50% se platí za ubytování i za jídlo

6/ V případě dětských oddílů, škol v přírodě s dětmi do 15 let poskytujeme při vícedenních pobytech cenově přiměřenou nabídku ubytování. (Neváhejte nás pro nabídku kontaktovat!). Rovněž cena i velikost porcí stravy může být věcí jednání, zejména pokud bude jeden druh jídla apod. Jsme schopni upravit jídelníček pro alergiky apod.

3/ Pokud je pobyt oddílu či třídy nad 20 dětí organizován během pracovních dní školního roku, vždy bude kemp a hostinec uzavřen pro veřejnost a hostinec uvnitř či na terase může být využíván jako učebna či společenská místnost.

 

 1. Skupinové akce dospělých hostů (Bujaré srazy a oslavy, jako např. svatby/narozeniny, "teambuilding" apod.), jsou možné za následujících podmínek:

1/ Požadujete-li kemp a hostinec "jen pro svou skupinu"- tj. uzavřeno pro veřejnost, je to možné v případě úhrady ubytování v ceně 10100,- Kč/noc (plus další v ceníku uvedené poplatky, zejména platba za úklid a vzdušné) a jídlo+pití v min. výši 25 000,- Kč za den/noc.

2/ Hosté se stravují a občerstvují v hostinci, je domluveno jídlo i druh pití, počet porcí i cena a provedení (oheň, gril, kuchyně; raut aj.)

3/ Záloha 50% se platí za ubytování i za objednané jídlo.

4/ Vyhrazujeme si právo požádat hosty o vratnou kauci ve výši 2000,- kč/chata v hotovosti po příjezdu.

5/ Hosté informují plně správce kempu o svém programu (oheň, živá hudba, hromadné sportovní akce aj.) a organizují je dle instrukcí správce kempu

6/ Využívání prostor hostince - restaurace a terasy či kolárny (např. pro výuku, školení či promítání, tanec, koncert apod..) většími skupinami řešíme vždy vzájemnou dohodou s ohledem na program hostů.

V jiných případech je možné si pronajmout ubytování, ale hostinec bude otevřen i pro veřejnost.