HOSTINEC Na Slapnici

Hostinec a kemp otevřeme  od 28. května 2021

Z technických důvodů je hostinec i recepce kempu od 2.8 do večeře 6.8. uzavřena, pobyt v kempu je však možný na základě osobní/e-mailové domluvy

Poskytovat ubytovací služby bude od 28.5. možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.

Do 30. června budeme ubytovávat v kempu jen o víkendech, ale lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

Od 30. června do 29. srpna je celotýdenní provoz kempu, s tím, že:

- hostinec a repce je v po a út uzavřena (sanitární a nákupní dny)


Sledujte náš fb či instagram!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Obědové menu:
 
NALEZNETE ZDE
 
Těšíme se na Vás!
 

 

Pokud chcete informace o aktuálním jídelníčku či rezervaci, napište sms Tereze Konvalinkové na 603 84 60 80.


(V hostinci je špatný telefonní signál - sotva na sms, datový signál tam není žádný. Zprávy přes WhatsApp případně Messenger či jiné kanály odkázané na internet nás v hostinci bohužel nedostihnou.)