Hostinec a ubytování Na Slapnici

HOSTINEC A KEMP NA SLAPNICI

 
 
 
Je nám to velice líto, ale v sezóně 2024 nebudeme provozovat kemp ani hostinec.
 
Nevíme, zda majitel nemovitosti kemp a hostinec otevře s jiným provozovatelem a nebo nechá uzavřený.
 
O dalších aktualitách vás budeme informovat zde.

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------

Kemp nabízí pro ubytování:

3 bungalovy (velké chaty s kuchyňkou, sprchou a wc)

2 nadstandardní chaty (se sprchou a wc)

4 standardní chaty s vlastní místností (wc, sprcha) v budově sociálek

10 míst pro stany se společnými sociálkami

2 místa pro karavany i s připojením voda/elektřina

V chatách v kempu je celkem 34 lůžek+5 přistýlek.

K dispozici je společná kuchyňka, ohniště, grily, kolárna a hřiště (volejbal/nohejbal/tenis)

Podrobný popis, fotografie, obsazenost či volná místa v chatách najdete na https://www.megaubytko.cz/kemp-na-slapnici#calendar

 

Hlavní sezóna:

Letní prázdniny -  celotýdenní provoz ubytovávání v kempu. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 22:00 s výjimkou pondělí, v úterý pouze po e-mailové či telefonické dohodě. V případě velkých skupin (min. 4 chaty) je možné se v předstihu 14 dní domluvit i na pondělním ubytování.

Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst.

První týden prázdnin  je hostinec i recepce kempu vyjímečně otevřena celý týden.

 

Vedlejší sezóna:

Na jaře a v  podzimní sezóně  je možné se ubytovat po vzájemné dohodě. Lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

Ve vedlejší sezóně, podle počasí a objednaných akcí, je v hostinci otevřeno pá od 19:00 do 21:00, sobota od 12:00 do 21:00, neděle od 12:00 do 15:00.

 

Pro rezervace a případné dotazy pište na:
na.slapnici@gmail.com
 
Sledujte náš fb či instagram!
 

Vítáme Vás na domovských stránkách hostince a ubytování v kempu „Na Slapnici".

Kemp Na Slapnici se nachází na území Křivoklátska, v blízkosti soutoku Zbirožského potoka a řeky Berounky, mezi obcemi Skryje a Čilá. Jedinečná přírodní rezervace Skryjská jezírka je vzdálena jen 20 minut chůze. Tato lokalita dodává osobité kouzlo celé oblasti, takže ji můžeme považovat za jedno z nejkrásnějších míst Rakovnicka.

V krajině obklopující kemp jsou trasy pro turistiku a náročnější cyklistiku.

Okolí kempu se přímo nabízí k výletům do okouzlující přírody, ale můžete navštívit i zříceniny hradů Týřov, Krašov a Krakovec, či rozhlednu Velká Buková.
Vodáky potěší malebný kaňon řeky Berounky. Kousek od kempu lze řeku často i přebrodit a dojít k Čechově mlýnu se starou vodní elektrárnou a muzeem.
Tato oblast je vyhlášená svými vynikajícími příležitostmi k houbaření, rybolovu, cykloturistice, koupání, procházkám zachovanou přírodou, ale i k poznávacím výletům do blízkého okolí za historickými památkami z naší slavné minulosti.

Ve skryjských lokalitách se nachází bohatá naleziště zkamenělin, které objevil francouzský inženýr Joachim Barrande v polovině 19.století. Část objevů z těchto lokalit je dnes umístěna v nedalekém skryjském geologickém muzeu. Oblíbená naučná stezka ,,Po stopě trilobita" provází jednou z nejvýznamnějších geologických lokalit ČR (Skryjsko-týřovické kambrium) a zabaví i malé děti. Začíná ve Skryjích u místního muzea a Památníku Joachima Barranda.

 

Všechny tyto krásy se nacházejí v blízkém okolí našeho kempu, kde se na Vás těší náš personál, který se vynasnaží Vám zpříjemnit Vaši letní dovolenou.

 

----------------------------
Kemp Na Slapnici je zárukou, že jste si vybrali příjemné a zároveň levné ubytování. Více informací o nás naleznete v katalogu ubytování Křivoklátsko, nebo i na regionálních stránkách ubytování Skryje a ubytování Rakovník. Preferujete-li na své dovolené ubytování v kempu, jste na správné adrese. Těšíme se na Vaši návštěvu.
----------------------------

Náš kemp je dostupný k rezervaci na ekempy.cz

https://www.ekempy.cz/