Hostinec a ubytování Na Slapnici

HOSTINEC A KEMP NA SLAPNICI - 2022

Otevřeli jsme kemp a hostinec od 13.5.2022

 

V chatách v kempu je celkem 37 lůžek. Dále je místo pro až 10 stanů (popř. 2 karavany)

Obsazenost či volná místa najdete na https://www.megaubytko.cz/kemp-na-slapnici#calendar

 

Hlavní sezóna:

Od 1.7. do 21.8. 2022 začína celotýdenní provoz ubytovávání kempu. V hlavní sezóně (červenec – srpen) je možné se ubytovat každý den od 15:00 do 22:00 s výjimkou pondělí, v úterý pouze po e-mailové či telefonické dohodě. V případě velkých skupin (min. 4 chaty) je možné se v předstihu 14 dní domluvit i na pondělním ubytování.

Týdenní provoz hostince začne 1.7.2022 a bude ukončen 21.8.2022. Hostinec má sanitární den každé pondělí a úterý, kdy je zavřeno. Uvnitř hostince je cca 35 (max 40) a na kryté terase dalších cca 50 míst

 

Vedlejší sezóna:

Na jaře 2022 (od 13.5 do 1.7.)  budeme ubytovávat v kempu jen o víkendech. (Upozorňujeme, že některé víkendy mohou být předem zarezervovány pro svatby apod.).

V podzimní sezóně 2022 (od 9.9. do 2.10. ) je možné se ubytovat po vzájemné dohodě.

Lze přijet i na týden či kratší dobu, pokud se ubytujete o víkendu či na základě osobní domluvy.

Ve vedlejší sezóně v květnu až červnu a v září až říjnu, podle počasí a objednaných akcí, je v hostinci otevřeno pá od 18:00 do 22:00, sobota od 12:00 do 22:00 (na jaře, do 21:00 na podzim), neděle od 12:00 do 15:00.

Sledujte náš fb či instagram!

Pro rezervace a případné dotazy pište na:
na.slapnici@gmail.com
nebo SMS na Stanislava Kužela 602 515 761
 

Vítáme Vás na domovských stránkách hostince a ubytování v kempu „Na Slapnici".

Kemp "Na Slapnici" se nachází v malebné krajině křivoklátských lesů na břehu Zbirožského potoka nedaleko od pravého břehu řeky Berounky.

Tato oblast je vyhlášená svými vynikajícími příležitostmi k houbaření, rybolovu, cykloturistice, koupání, procházkám přírodou, ale i k poznávacím výletům do blízkého okolí za historickými památkami z naší slavné minulosti. Ve skryjských lokalitách se nachází bohatá naleziště zkamenělin, které objevil francouzský inženýr Joachim Barrande v polovině 19.století. Část objevů z těchto lokalit je dnes umístěna v nedalekém skryjském geologickém muzeu. Dalším pozoruhodným místem v blízkosti kempu jsou Skryjská jezírka na Zbirožském potoce, tato lokalita dodává osobité kouzlo celé oblasti, takže ji můžeme považovat za jedno z nejkrásnějších míst Rakovnicka.

Všechny tyto krásy se nacházejí v blízkém okolí našeho kempu, kde se na Vás těší náš personál, který se vynasnaží Vám zpříjemnit Vaši letní dovolenou.

 

----------------------------
Kemp Na Slapnici je zárukou, že jste si vybrali příjemné a zároveň levné ubytování. Více informací o nás naleznete v katalogu ubytování Křivoklátsko, nebo i na regionálních stránkách ubytování Skryje a ubytování Rakovník. Preferujete-li na své dovolené ubytování v kempu, jste na správné adrese. Těšíme se na Vaši návštěvu.
----------------------------

Náš kemp je dostupný k rezervaci na ekempy.cz

https://www.ekempy.cz/